Әлшәй хәбәрҙәре
+5 °С
Болотло
75 лет Победы
Бөтә яңылыҡтар
Мәғариф
31 Август 2020, 13:10

Белем биреү ойошмаларының яңы уҡыу йылына әҙерлек йомғаҡтары

Еңеүселәрҙе ихлас ҡотлайбыҙ!

Урта дөйөм белем биреү мәктәптәре араһында
1-се урын – Раевка 2-се урта мәктәбе
2-се урын – Раевка гимназияһы
3-сө урын – Түбән Әүрез мәктәбе
Төп дөйөм белем биреү мәктәптәре араһында
1-се урын – Ғәйнәямаҡ мәктәбе
2-се урын – Сурай мәктәбе
3-сө урын – Воздвиженка мәктәбе
Мәктәпкәсә белем биреү учреждениелары араһында
1-се урын – Раевка ауылының 5-се балалар баҡсаһы
2-се урын - Раевка ауылының 1-се балалар баҡсаһы
3-сө урын - Раевка ауылының 2-се балалар баҡсаһы
Номинациялар буйынса еңеүселәр
«Йыл мәктәбе»
Раевка 4-се мәктәбе
«Спорт мәктәбе-2020»
М. Буранғолов исемендәге башҡорт лицейы
Ниғмәтулла мәктәбе
«Олимпиада хәрәкәтендә уңыштары өсөн»
Шафран мәктәбе
«Юғары сифатлы белем биреүҙе тәьмин иткән өсөн»
М. Буранғолов исемендәге башҡорт лицейы
«Иң яҡшы мәктәп алды участкаһы»
Ташлы мәктәбе
«Йылдың иң яҡшы етәксеһе»
Самойлова Надежда Александровна, Пионерҙар һәм уҡыусылар йорто директоры
Дәүләткирәева Римма Миҙхәт ҡыҙы, М. Буранғолов исемендәге башҡорт лицейы директоры
«Директорҙың уҡыу-уҡытыу эштәре буйынса иң яҡшы урынбаҫары»
Евграфова Наилә Миңлефаил ҡыҙы, Раевка 2-се урта мәктәбе директорының уҡыу-уҡытыу эштәре буйынса урынбаҫары
«Директорҙың тәрбиә эштәре буйынса иң яҡшы урынбаҫары»
Насирова Ләйлә Марат ҡыҙы, Раевка гимназияһының тәрбиә эштәре буйынса директор урынбаҫары
«Мәктәпкәсә белем алыу мөмкинлеген тәьмин итеүгә индергән өлөш өсөн»
Ерышева Ирина Николаевна, баланы үҫтереү үҙәге – 6-сы балалар баҡсаһы мөдире
«Олимпиада хәрәкәтен үҫтергән өсөн»
Половникова Елена Владимировна, М. Буранғолов исемендәге башҡорт лицейының биология уҡытыусыһы
Гәрәева Зөлиҙә Нәсимйән ҡыҙы, М. Буранғолов исемендәге башҡорт лицейының рус теле һәм әҙәбиәте уҡытыусыһы
Шириязданова Лилиә Сабит ҡыҙы, М. Буранғолов исемендәге башҡорт лицейының биология уҡытыусыһы
Гәрәев Зөфәр Йәғәфәр улы, М. Буранғолов исемендәге башҡорт лицейының тарих һәм Башҡортостан мәҙәниәте уҡытыусыһы
Һиҙиәтуллина Илвира Минислам ҡыҙы, Раевка 2-се урта мәктәбенең география уҡытыусыһы;
Һөйәрғолова Алия Бәсим ҡыҙы, Раевка 2-се урта мәктәбенең биология уҡытыусыһы
Ибәтуллина Земфира Зөфәр ҡыҙы, Раевка 2-се урта мәктәбенең тарих уҡытыусыһы;
Ханнанова Әлфиә Ноғман ҡыҙы, Раевка 2-се урта мәктәбенең математика уҡытыусыһы;
Петрова Юлия Федоровна, Раевка 2-се урта мәктәбенең химия уҡытыусыһы
Зәбирова Эльвира Ринат ҡыҙы, Раевка 2-се урта мәктәбенең рус теле һәм әҙәбиәте уҡытыусыһы
Ғәлләмова Эльмира Әнүәр ҡыҙы, Раевка 2-се урта мәктәбенең биология һәм экология уҡытыусыһы
Колеганов Сергей Николаевич, Раевка гимназияһының тарих уҡытыусыһы
Колеганова Ольга Николаевна, Раевка гимназияһының рус теле һәм әҙәбиәте уҡытыусыһы
Ҡәйүмова Зөлфиә Нәсибулла ҡыҙы, Раевка гимназияһының география уҡытыусыһы
Гәрәева Наилә Зәмил ҡыҙы, Раевка гимназияһының биология уҡытыусыһы;
Третьякова Римма Юрьевна, Раевка 4-се урта мәктәбенең биология уҡытыусыһы
Шевяхова Эльза Шамил ҡыҙы, Раевка 4-се урта мәктәбенең рус теле һәм әҙәбиәте уҡытыусыһы
Кутьенков Александр Евгеньевич, Шафран урта мәктәбенең химия һәм информатика уҡытыусыһы
Митрофанова Наталья Анатольевна, Шафран урта мәктәбенең математика уҡытыусыһы;
Шарапова Гөлшат Мохтасар ҡыҙы, Никифар урта мәктәбенең башҡорт теле һәм әҙәбиәте уҡытыусыһы
Батталова Мәйсәрә Сабирйән ҡыҙы, Әбдрәшит мәктәбенең башҡорт теле һәм әҙәбиәте уҡытыусыһы
Кәбирова Гөлсәсәк Минулла ҡыҙы, Ниғмәтулла мәктәбенең башҡорт теле һәм әҙәбиәте уҡытыусыһы
Муллағолова Минзилә Зөфәр ҡыҙы, Ҡыпсаҡ-Асҡар урта мәктәбенең башҡорт теле һәм әҙәбиәте уҡытыусыһы
Ишкилдина Физәлиә Лотфрахман ҡыҙы, Аксен мәктәбенең йәмғиәтте өйрәнеү уҡытыусыһы
Ғиззәтуллина Земфира Ришат ҡыҙы, Түбән Әүрез мәктәбенең география уҡытыусыһы
«2020 йылғы Берҙәм дәүләт имтихандарында 100 балл алған уҡыусыларҙы әҙерләгән өсөн»
Кулешова Әлфиә Ривхәт ҡыҙы, Раевка 4-се урта мәктәбенең рус теле һәм әҙәбиәте уҡытыусыһы
Кутьенков Александр Евгеньевич, Шафран урта мәктәбенең химия һәм информатика уҡытыусыһы
«2020 йылғы Берҙәм дәүләт имтихандарында юғары балл алған уҡыусыларҙы әҙерләгән өсөн»
Шевяхова Эльза Шамил ҡыҙы, Раевка 4-се урта мәктәбенең рус теле һәм әҙәбиәте уҡытыусыһы
Петрова Юлия Федоровна, Раевка 2-се урта мәктәбенең химия уҡытыусыһы
Тарасенко Анна Николаевна, М. Буранғолов исемендәге башҡорт лицейының математика уҡытыусыһы
Морева Ризида Зирәк ҡыҙы, Раевка 4-се урта мәктәбенең химия уҡытыусыһы
Рузанова Ольга Сергеевна, М. Буранғолов исемендәге башҡорт лицейының рус теле һәм әҙәбиәте уҡытыусыһы
Дәүләткирәева Римма Миҙхәт ҡыҙы, М. Буранғолов исемендәге башҡорт лицейының рус теле һәм әҙәбиәте уҡытыусыһы
«Мәктәпкәсә белем биреүҙе үҫтереүҙә әүҙемлек һәм инициатива күрһәткән өсөн»
Әхмәҙиева Зилә Феликс ҡыҙы, Раевка 5-се балалар баҡсаһы филиалы - Шафран ауылының мәктәпкәсә белем биреү учреждениеһы өлкән тәрбиәсеһе
«Иң яҡшы өҫтәмә белем биреү педагогы»
Иванова Ольга Николаевна, Пионерҙар һәм уҡыусылар йортоноң өҫтәмә белем биреү педагогы
«Иң яҡшы мәктәпкәсә белем биреү педагогы»
Осипова Мария Владимировна, Раевка 4-се балалар баҡсаһы уҡытыусы-логопеды
«Һөнәренә тоғролоҡ һәм ижади ҡараш өсөн»
Лебедкова Ольга Николаевна, Тавричанка мәктәбенең биология уҡытыусыһы
Читайте нас в